Radi by ste svojej rodine, domu a záhrade dopriali malú zmenu? Ste radi v prírode? Záhradu si v našich zemepisných podmienkach užívame len pár mesiacov v roku. Ak však stavíte na presklenú terasu, budete môcť byť vonku celoročne! Aké sú výhody týchto efektných a praktických zimných záhrad?

  1. Oživenie exteriéru domu

Terase vášho domu dodajú sklenené „steny“ – presklené plochy možnosť na to, aby vám slúžila väčšinu roka. Čo sa vizuálnej stránky týka, ide o veľmi efektný a elegantný prvok, ktorý pristane každému domu. Ak túžite váš domov o niečo vylepšiť a pritom si užívať praktickú stránku, presklené terasy sú na to ako stvorené.

  1. Zimné záhrady ponúkajú dokonalý priestor na relax

Priestoru v dome nie je nikdy dosť! Ak vám chýba svetlo a slnko, presklená terasa je zárukou toho, že vás neohrozí dážď a vďaka kvalitnej izolácii a sklám možno miestnosť ľahko vykúriť. Ak ste vždy túžili po vlastnej relaxačnej oáze, nie je problém si ju dopriať vďaka preskleniu.

  1. Jednoduchá manipulácia

Ak stavíte na kvalitného výrobcu, budete si môcť byť istí, že sa vám so skleneným dverami i tabuľami bude manipulovať maximálne komfortne vďaka unikátnej technológii. Steny je možné presúvať variabilne, presne podľa vašich potrieb. Vyberte si technológiu otvárania, ktorá vám najviac vyhovuje a užívajte si presklenú terasu na maximum.5 dôvodov prečo si zaobstarať presklenú terasu: Tieto benefity si budete pochvaľovať!

  1. Bez ohľadu na počasie

To, či vonku prší, sneží alebo fúka vietor, žiaľ neviete ovplyvniť. Avšak, vďaka zastrešeniu terasy získate priestor, v ktorom sa budete cítiť spojení s prírodou, bez ohľadu na to, čo hovorí vonkajší teplomer či obloha.

  1. Kvalita na prvom mieste – vyberte si Sklofix

Na kvalitu našej práce sa môžete spoľahnúť, sme špecialisti na výrobu presklených hliníkových konštrukcií, zimných záhrad, zastrešených terás, výrobkov zo skla – sklenených dverí, zábradlí, prístreškov, kúpeľňového vybavenia i zrkadiel. Projekty realizujeme pre domácnosti i firmy, sme dodávateľom produktov, ktoré vyrábame na mieru podľa vašich predstáv. Zmeňte svoj domov na štýlové miesto, v ktorom sa vám bude príjemne žiť a užívajte si výhody vášho rodinného domu na sto percent.