Zariaďujete alebo reorganizujete svoj sklad a dielňu? Tento proces môže byť zábavný, no na druhej strane aj pekne otravný. Ak máte však organizáciu premyslenú, bude to prechádzka ružovou záhradou. Ak ste pri zariaďovaní skladov amatér, prezrite si naše tipy na výber dobrého regálu.

Paletový regál

Paletové regály sú určené pre skladovanie tovaru, ktorý sa dováža na celých paletách. Ak pracujete, obchodujete alebo vyrábate produkt, ktorý je väčší a vyžaduje prepravu na paletách, paletové regály sú pre vás tým najideálnejším riešením.

Policový regál

Do policových regálov môžete ľahko umiestniť čokoľvek, napríklad aj prepravky. Policové regály sú pevné, stabilné, a nemusíte sa báť, že vám z nich niečo vypadne. Samozrejme, len v tom prípade, že ich správne a bezpečne naložíte a dodržíte všetky bezpečnostné zásady.

Obchodný regál

Regály na vystavovanie tovaru nie sú určené len pre obchody. V mnohých veľkoskladoch a predajniach majú pri vstupe jeden ukážkový regál, na ktorom sú vzorky produktov, aby si ich zákazník mohol ohmatať, poobzerať a správne si vybrať napríklad farbu nábytku alebo typ dlažby.

Regál na pneumatiky

Regál na pneumatiky sa hodí úplne každému, kto má auto a prezúva na ňom pravidelne pneumatiky. Chcete pneumatiky na vašom (alebo aj na firemnom) skladovať tak ,aby prežili aj do ďalšieho roka? Potom určite stavte na regál, ktorý je určený na skladovanie pneumatík.

Regál na mieru

Online návrhár regálov vám dovoľuje navrhnúť si regál presne na mieru. Ľahko si vyberiete počet políc, hrúbku políc, ich rozostup, výšku a šírku celého regálu, samozrejme, aj jeho hĺbku a nosnosť. S takýmto regálom môžete realizovať svoje nápady bez akéhokoľvek obmedzenia.