Hľadáte darčeky pre dvoch, ktoré sú plné adrenalínu? Nebavia vás otrepané atrakcie, na ktoré chodia všetci? Zažite niečo úplne nové, nezvyčajné! Výber výletu alebo aj darčeku pre dvoch môže byť občas náročnou úlohou. Musí byť vhodne zvolený pre obe osoby, no zároveň prispievať k nezabudnuteľnému zážitku. Adrenalínovým darčekom oslovíte každého, kto miluje nezvyčajné dobrodružstvá.

Let rogalom

Preleťte sa rogalom ponad prírodu alebo niektoré zo slovenských miest. Rogalo je zaujímavá zmiešanina auta a motorky a upúta na prvý pohľad už svojim vzhľadom. Milovníci čerstvého vzduchu či nádherných výhľadov si let rogalom okamžite zamilujú. Pri lete rogalom sa cítite ako vták lietajúci ponad prekrásnu krajinu. Zoberte so sebou partnera alebo kamaráta a poletíte na dvoch rogalách, čo zaručí dvojnásobný zážitok. Simultánny let je jedinečná príležitosť zdielať pocity. Obaja dostanete slúchadlá s mikrofónom a budete tak môcť opísať vaše emócie už vo vzduchu.

Let rogalom je možné zakúpiť v rôznych lokalitách Slovenska, takže budete mať zážitok na dosah ruky. Pozor na to, že vo vzduchu je chladnejšie, a preto sa oblečte primerane k počasiu. Výbavu na let a inštruktáž dostanete priamo pred letom.

Akrobatický let stíhačkou

Ak máte záujem o čosi adrenalínovejší zážitok, akrobatický let stíhačkou v Piešťanoch je presne to pravé orechové. Počas krkolomného letu sa cítite ako skutočný pilot, aj keď ním nie ste. Najprv sa začne s jednoduchými prvkami ako premety, vývrtky či let dole hlavou, aby pilot zistil, aký silný máte žalúdok. Následne pôjde do tuhšieho (pekelná rýchlosť, kolmé stúpanie a preťaženie až 6G), no stále môžete pilotovi komunikovať vaše pocity. Tento neobyčajný výlet si užijete naplno. Na zážitok z letu stíhačkou budete spomínať celý svoj život.

Závisí už iba na vás a vašich preferenciách pre aké darčeky pre dvoch sa rozhodnete. Ak chcete partnera prekvapiť a priniesť vzrušenie do života, akrobatický let stíhačkou je to pravé. Naopak, ak sa chcete uvoľniť či zrelaxovať, let rogalom sa vám na sto percent vryje do srdca. V každom prípade sa obaja budete môcť tešiť zo spoločne zdieľaného zážitku. Akokoľvek sa rozhodnete, určite neoľutujete. Veď raz zažiť je viac ako stokrát dostať materiálny darček.