11547627_sBezpečnosť je prvoradá – toto heslo by malo platiť na každom pracovisku, ale aj vo všeobecnosti. Európske reguly, našťastie, tejto problematike venujú dostatok pozornosti, a tak existujú predpisy, ktoré bezpečnosť na pracovisku zabezpečujú. Povinné sú rôzne pracovné odevy, ktoré majú chrániť pracovníka pred prípadným úrazom. Kde však nájsť dostatočné množstvo týchto odevov pre všetkých zamestnancov?

Internetový obchod bormis ponúka široký výber najrôznejších pracovných odevov, ktoré umocnia bezpečnosť na pracovisku a splnia všetky bezpečnostné predpisy. Či už ide o oblečenie na stavbu, pri cesty alebo kdekoľvek inde, na e-shope www.bormis.sk nájdete naozaj všetko!

Najčastejšie používaným pracovným odevom sú montérky. Montérky na našom e-shope spĺňajú nielen ochranné kritériá pred špinou, ale sú aj pohodlné a zaručia vašu bezpečnosť na stavbe. Vďaka kvalitným materiálom sú trvácne aj napriek kontinuálnemu používaniu. Široká ponuka farieb, motívov a strihov, ktorá sadne naozaj každému!

Ďalšou rozšírenou kategóriou sú reflexné odevy, ktoré sú potrebné najmä k práci pri cestách. Slúžia na zlepšenie viditeľnosti človeka, ktorý ich má oblečené. Reflexné odevy z našej ponuky vás ukážu všetkým jazdcom a ochránia vás tak pred prípadnými kolíziami.

Pracovná obuv a pracovné rukavice vo všetkých prevedeniach a modeloch, ktoré sú navyše pohodlné a bezpečné! Pracovná obuv je nevyhnutnou podmienkou pri práci, kde hrozí úraz nôh zapríčinený pádom ťažkých predmetov. Pevnosť a stabilita vás ochránia pred potenciálnym nebezpečenstvom. Oceľová špička na väčšine modelov ešte umocňuje celkovú bezpečnosť. Pracovné rukavice zase ochránia vaše ruky pred teplom alebo ostrými predmetmi.

Bormis.sk ponúka dokonalú bezpečnosť počas vašej práce!
Autorské právo: rioblanco / 123RF Reklamní fotografie

Facebook Comments

Post a comment