Čo by to bolo za jarnú dovolenku bez zimných radovánok a športov, na ktoré sa tešia nielen deti, ale i dospelí? Odpoveď je asi každému jasná, „o ničom“. Pokiaľ však rozmýšľate, kam umiestniť lyže či snowboardy, existuje jedno praktické riešenie, ktoré si určite zamilujete aj vy! Batožinu, kufre, stany či športové pomôcky môžete umiestniť do strešného boxu, ktorý je skvelým riešení pre všetkých cestovateľov.

Strešné nosiče pre vašu batožinu

Strešné nosiče sú ideálne na prepravu všetkého potrebného na váš výlet či dovolenku.  Batožina pevne drží na nosičoch počas celej jazdy, takže sa nemusíte báť, že lyže či kufor s oblečením vytratíte v strede cesty. Nosič vám umožní odviezť takmer čokoľvek, je ľahký a odolný voči vonkajším vplyvom. Či sneží, prší alebo padajú krúpy, konštrukcia je dostatočne pevná a pripravená skutočne na čokoľvek! Strešné nosiče, ktoré nájdete v špecializovanom e-shope Pneumatiky.sk, majú špeciálny tvar, ktorý zabezpečuje zníženie hlučnosti počas vašej jazdy. Inštalácia je veľmi jednoduchá, takže ju zvládnu i menej zdatní vodiči. Pokiaľ potrebujete úložný priestor, pomôže vám strešný box, ktorý je určený na prepravu športového, ale i bežného vybavenia. Vďaka protišmykovej podložke, ktorá je umiestnená vo vnútri boxu, sa vaša batožina nebude pohybovať „hore dolu“. Centrálne zamykanie patrí medzi najbezpečnejší typ uzamknutia, takže sa nemusíte báť krádeže. Strešný box nasadíte veľmi jednoducho na strešný nosič a hurá na výlet!

Pokiaľ aj vy hľadáte kvalitné strešné nosiče, strešné boxy, snehové reťaze, textilné reťaze či zimné pneumatiky, neváhajte navštíviť pneuservis Premio, resp. e-shop a nechajte si poradiť od skúseného personálu! Výhodné ceny, spokojní klienti, kvalitný sortiment a široký výber presvedčí aj vás, že ste si vybrali správne! Ušetrite si aj vy miesto počas cesty na vašu vytúženú dovolenku!

 

 

Facebook Comments

Post a comment