Váš sklad je jeden veľký bordel. Už si neviete rady s uskladnením výrobkov? Neustále hromadenie tovaru vás nútilo kontaktovať niekoho, kto by bol ochotný vám dokázať nastoliť poriadok. Ktorá firma dokázala nastoliť poriadok vo vašom sklade? Čo by vo vašom sklade nemalo po zásahu chýbať? Odpovieme vám. Odpoveď na otázku číslo jedna je firma Jungheinrich. Odpoveď na otázku číslo dva je: mať výkonný regálový systém, kvalitné regále a vysokozdvižný vozík.

Spoločnosť Jungheinrich je jednoducho najlepšia. Už mnohí majitelia sa hlásia k výrobkom tejto spoločnosti. Sú najlepší a prinášajú tie najkvalitnejšie výrobky, ktoré sú povinnosťou v každom sklade.


Regále, ktoré udržia bársakú záťaž

csm_Schmalgangregal_Einsatz_2_7e66158c48Máte v sklade veľké množstvo ťažkého materiálu a výrobkov? Neviete kam s nimi a hlavne neviete ako ich máte usporiadať? Zabudnite na starosti, my sme tu prišli pre to, aby sme vám ponúkli riešenie od Jungheinrich. Silné regály do skladu z pevného materiálu by bola škoda nekúpiť, nemyslíte? Potrebujete udržať ťažký tovar? Potrebujete. Tak na čo ešte čakáte a nekupujete práve tieto chválené regály do skladu? Zabezpečte bezpečnosť v sklade tým, že sa zameriate na pevné regále od toho najlepšieho výrobcu a predajcu.

 

Potrebujete ušetriť miesto v sklade? Zabezpečte si pojazdný regálový systém!

Váš sklad nie je veľký a vy potrebujete ušetriť miesto? Potrebujete sa dostať k danému tovaru, avšak nedá sa vám to? Nič to! Akonáhle sa rozhodnete a prijmete ponuku od Jungheinrich s tým, že si necháte vyhotoviť pojazdný regálový systém vhodný do vášho skladu, budete mať po problémoch. Ku všetkému čo je uložené v sklade sa dostanete bez problémov. Nazrite na stránku jungheinrich.sk a prezrite si práve tento pojazdný systém. Pozor však na nohy! Nie, že od úžasu spadnete!

 

Vysokozdvižný vozík za vynikajúcu cenu

Ak však budete potrebovať previesť nejaký ťažší materiál z miesta na miesto, mali by ste mať plne funkčný pojazdný vysokozdvižný vozík z bazáru. Lepšia manipulácia a nízke ceny sú vám zaručené. Kde máte hľadať tieto pojazdné vysokozdvižné vozíky? Hľadajte ich na stránke jungheinrich.sk.

 

Facebook Comments

Post a comment