Podnikáte v oblasti energetiky, zdravotníctva alebo priemyselnej infraštruktúry? Hľadáte solídnych predajcov, za ktorých nezaplatíte horibilné peniaze? Firma Siemens, ktorá pôsobí na území Českej republiky už od konca 19. storočia, ponúka prvotriedne elektromotory.

Načo sú určené elektromotory Siemens? Sú určené k pohonu priemyselných zariadení, napríklad do ventilátorov alebo čerpadiel. Elektromotory Siemens môžu dosiahnuť najvyšší stupeň výkonnosti. Výkonnosť elektromotorov je od 0,09 kW do 1250 kW. Elektromotory Siemens sú jedinečné svojím kvalitným spracovaním. Prvotriedna kostra elektromotorov je vyrobená z hliníka alebo z liatiny. Brzdové a nevýbušné elektromotory sú unikátne vzhľadom a výkonnosťou. Treba podotknúť, že výkonnosť a robustnosť elektromotora Siemens je bezkonkurenčná.

Trojfázové asynchrónne elektromotory rady 1LA7 sú adekvátne pre teplotu od -20°C do + 40°C. Elektromotory Siemens disponujú  izoláciou triedy F. Hľadáte elektromotory s vynikajúcou kvalitou za výhodné ceny? Všetky naše elektromotory majú trvalé zaťaženie S1. Máte záujem o nevýbušné elektromotory, ktoré pozostávajú z hliníkovej  kostry a sú určené pre prostredie so zónou 2? Tak si vyberte z našich nevýbušných trojfázových asynchrónnych elektromotorov s vyhotovením EEx e II T1-T3 rady 1MA,  ktoré sú pre vás ako stvorené. Asynchrónne elektromotory majú svorkovnicový kryt, ktorý je
u všetkých veľkostiach umiestnený na vrchu kostry. Elektromotory Siemens okrem svorkovnicového krytu majú aj dve ochranné svorky, pre spojenie s ochranným vodičom sú nesmierne dôležité.

Na našej stránke si môžete zvoliť prevedenie elektromotora, aké vám vyhovuje. Bližšie informácie o produkte si môžete prečítať hneď pod cenou a prevedením daného elektromotora. Obrázky s rozmermi elektromotorov Siemens sú vám k dispozícií na našej webovej stránke.