Pri mnohých činnostiach s detičkami sa častokrát sami vraciame do detstva a zahadzujeme mnohé zábrany a starosti za hlavu. Fotenie detí patrí medzi tie najvyhľadávanejšie, ktoré vieme kombinovať aj s mnohými ďalšími. Častokrát mu predchádza príprava, či už vhodné oblečenie, voľba tematického prostredia, v ktorom deti radi trávia čas a sú sami sebou. Nuž a pripravený rodič s fotoaparátom, ktorý čaká na vhodný moment.

V prípade, že by ste mali záujem aj o spoločné fotografie so svojim dieťatkom, môžete vyhľadať profesionálneho fotografa, ktorý sa o zabavenie dieťatka a skvelé momentky postará sám. Navyše si tým zaobstaráte aj spoločné zábery, ktoré zostanú nezabudnuteľnými spomienkami. Ak by ste hľadali fotografa, ktorý sa vám o takéto zábery postará, zabezpečí všetky potrebné rekvizity a ochotne poradí, či fotiť v ateliéri, alebo v exteriéri, prípadne odpovie na iné otázky, môžete skúsiť TU.

Ak ste ešte profesionálne fotenie detí neskúsili, ale mali by ste o také záujem, môžete začať v podstate od akéhokoľvek veku. Veľmi obľúbenými sú aj novorodenecké fotenia, ktoré sa môžu realizovať už po prvom týždni po príchode z pôrodnice. V prípade záujmu o takýto typ fotenia je dôležité myslieť na to, že predbežný termín treba dohodnúť operatívne už pred narodením, ktorý samozrejme po narodení upresníte. Všetko závisí od vášho novorodenca, od jeho zdravotného stavu aj „nálad“. Výsledok určite stojí za to a môžete ním potešiť celú rodinu.