Hľadáte nové bývanie na luxusnom mieste? A čo tak hlavné mesto Slovenska? Ako určite sami viete, ponuka v tomto meste je veľmi bohatá. My vám predstavíme nové byty v Bratislave a oboznámime vás s jednou z možností. Jégého alej 4, tak sa nazýva projekt, ktorý predstavuje spoločnosť Finep. Táto lokalita patrí medzi najperspektívnejšie oblasti na bývanie v Bratislave – Ružinove.

Hlavným dôvodom je blízka dostupnosť do centra, okolie je pokryté sieťami obchodov, fanúšikovia športu si prídu na svoje aj vďaka športovému vyžitiu. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú obchodné domy Polus alebo Centrál, ale taktiež Zimný štadión Ondreja Nepelu, basketbalová hala Pasienky, Národné tenisové centrum alebo kúpalisko Tehelné Pole.

spravnykrok.sk_finep_sk_01

Prečo práve Jégého alej? Tieto byty v Bratislave na predaj patria medzi najluxusnejšie, aké na trhu nájdete. Projekt predstavuje 20 podlažný bytový dom, v ktorom sa nachádza 194 bytov a apartmánov. Na predaj sú byt 1+kk až 4+kk, s výmerami od 33 do 114 m2.

Medzi najväčšie výhody patrí výborná občianska vybavenosť, výhodné poistenie a samozrejme fakt, že táto štvrť je atraktívna, pokojná a tichá. V tejto oblasti žijú prevažne väčšie rodiny s deťmi, ulica je navyše nádherná aj prostredím. Tvorí ju tichá alej, lemovaná vysokými stromami.

spravnykrok.sk_finep_sk_02

Čo sa týka cestovania, skutočne sa nemusíte báť, že by ste po ceste domov trčali v zápchach. Jégého alej sa nachádza len kúsok od hlavnej dopravnej križovatky, Trnavského mýta. Navyše do centra to trvá linkou MHD iba 12 minút.

Ak hľadáte nové bývanie v Bratislave, neváhajte a urobte správny krok. Byty Bratislava Ružinov sú vhodné pre každého, kto obľubuje mestský život a zároveň pokoj. Jégého alej je toho iba dôkazom.

Facebook Comments

Post a comment