Rychloupínacie snehové reťaze pre pôžitok z vašej jazdy

Či už brázdite hlboký sneh, alebo jazdíte po tenkom ľade, sila priľnavosti a trakcia, ktorú vám snehové reťaze poskytnú, závisí najmä od ich typu. Ďalším kritériom pri ich výbere je aj jednoduchosť ich používania. Ak sú aj pre vás komfort pri ich nahadzovaní, tichý chod, šetrnosť k diskom a stabilita pri brzdení dôležité, mali by ste čítať ďalej.

Horúcou novinkou tejto zimy sú inovatívne rýchloupínacie reťaze značky MODULA. Ide o polyuretánové samo-napínacie predné snehové reťaze vhodné aj na vozidlá, na ktoré bežné reťaze pozostávajúce z kovových očiek a háčikov, nie je možné použiť. Sú vhodné pre všetky typy a modely osobných automobilov, vysoko výkonných tátošov ako aj SUV. Ideálne sú pre vozidlá s obmedzeným priestorom medzi pneumatikou a mechanickými časťami vozidla. Výška profilu reťazí je len 7 mm a preto sú vhodné aj pre autá s obmedzeným priestorom nad pneumatikou.

JEDNODUCHOSŤ POUŽÍVANIA

rýchlo upínacie snehové reťaze modulaRýchloupínacie snehové reťaze MODULA sú charakteristické univerzálnym upínacím systémom, ktorý je vhodný pre všetky typy skrutiek, ráfikov a kolies. Nevyžadujú žiadne prípravné montážne operácie. Nasádzajú sa pomocou patentovaného upínacieho systému, ktorý zabezpečí nastavenie a nasadenie reťaze bez akejkoľvek námahy. Už žiadne manuálne dopínanie a trápenie sa. O zime zachádzajúcej pod nechty ani nehovoriac.

SPOZNAJTE DETAILY

Reťaze pozostávajú z polyuretánového behúňa so špeciálnym dezénom (s článkami v tvare písmena X) a nerezovej vložky. Sú veľmi šetrné ku kolesám vďaka automatickej regulácii elastických nerezových napínačov. Dôležitý je aj fakt, že sa tieto reťaze nedotýkajú disku kolies preto nedôjde k poškodenie hliníkových diskov.

Vďaka svojmu tvaru sú dostatočne pružné a prispôsobivé. Výsledkom je dobrá trakcia na snehu a skvelá priľnavosť na ľade. A to nie je všetko. Oceníte aj tichý chod, ktorý zabezpečuje polyuretánový dezén reťazí. Dokonca sa veľmi dobre prispôsobia aj opotrebovanejším pneumatikám.

Po nasadení na koleso sa po niekoľkých metroch jazdy automaticky vycentrujú. Sú dodávané zmontované a pripravené na okamžité použitie, ich montáž je veľmi jednoduchá, praktická a intuitívna (patentovaný systém).

Buďte pripravení  na všetky zimné podmienky – čerstvo napadaný sneh, ujazdený sneh, ľad či odmäk. S reťazami MODULA majú vodiči istotu bezpečnej jazdy v súlade so všetkým normami a predpismi.

 

 

Facebook Comments

Post a comment