Rozmýšľate aj vy nad tým, či kupovať nové alebo jazdené lyže? Chcete svojej drahej polovičke dopriať radosť z lyžovania a vyberáte dámske lyže, dámske lyžiarky alebo kompletný výstroj? Niekedy je táto dilema kupovania nových či už jazdených a opotrebovaných lyží a výstroja ťažká.

Človek sa určite aj bojí, či daný tovar bude kvalitný a hlavne, či bude bezpečnosť pri používaní lyží vysoká. Pri kúpe od súkromnej osoby si dávajte pozor a je na mieste prezrieť si lyže poprípade aj s odborníkom pred tým ako dané lyže zakúpite.  Avšak teraz sa už nemusíte báť kúpy aj jazdených lyží. Obchody a bazáre sa zaoberajú aj predajom takýchto produktov a v prípade, že si v obchode kúpite, tak v mnohých prípadoch sú niektoré ponúkané lyže a výstroj vo veľmi dobrom stave a poslúžia ešte niekoľko rokov od zakúpenia. Potom záleží už iba na tom, aký máte rozpočet na kúpu a rozhodnutie či kúpite nové alebo jazdené je už len a len na vás. Určite neplatí, že pod Vianočný stromček patria iba nové, veď potešia a poslúžia aj tie jazdené. A ak sa jedná o lyžiarku začiatočníčku, bude asi najlepšie kúpiť jazdené lyže a lyžiarsky výstroj. Je totižto možné, že lyžovanie nebude nakoniec záľuba vašej milej. V prípade, že sa teda rozhodnete obdarovať takýmto darčekom ženu, myslite na to, že my ženy máme rady krásne veci, také, ktoré z nás spravia neodolateľné dámy v každej chvíli.

Dajte si záležať na výbere vzorov a farieb a určite požiadajte o radu niektorú z predavačiek, alebo vezmite na nákup so sebou sestru či švagrinú alebo mamu, aby ste sa do vkusu svojej žienky trafili čo najlepšie. Potom už len zabaliť do krásneho baliaceho papiera, omotať stuhou a čakať pod vianočným stromčekom na reakciu vašej polovičky. A pokiaľ k výstroju zabalíte aj dovolenkový poukaz, bude vaša drahá vskutku nadšená. Predsa romantická lyžovačka vo dvojici je to pravé ukončenie vianočných sviatkov a začatie nového roka.

 

© Vladislav Gajic / Dollar Photo Club

Facebook Comments

Post a comment