Miesto dýchajúce históriou so všetkými službami, ktoré súčasný návštevník očakáva. Asi tak by sa dal opísať Augustiniánsky dom, ktorý v súčasnosti ponúka okrem širokého spektra pobytov, Záhrady 6 zmyslov a chutnej reštaurácie, aj leto v jeho pravej podobe.

Toto leto sa nesie v znamení GRILL, MUSIC & GARDEN v nadčasových priestoroch Augustiniánskeho domu!

Vyskúšajte wellness pobyt a užite si slnkom zaliaty deň v Záhrade 6 zmyslov, inšpiratívnom mieste, ktoré vás na niekoľkých zastávkach okúzli a opantá zmysly. Ako je už dobrým zvykom, aj reštaurácia, v ktorej ponúka moderné gastronomické umenie v podobe miestnej i medzinárodnej kuchyne, nesie hrdý názov hodný kúzelnej Jurkovičovej aleje – Reštaurácia Symfónia.

Keďže k letu neodmysliteľne patria grilovanie a hudba pod šírim nebom, ponúka vám presne to, po čom túži srdce každého z nás. Na jednom mieste si tak vychutnáte chutné lahôdky, svieže letné drinky, príjemnú hudbu, a to všetko v obklopení krásnej prírody.

Čo všetko vám hotel Augustiniánsky dom v letnej sezóne 2017 ponúka?

Špeciálne večerné grilovanie, ktoré s láskou pripraví pre všetkých milovníkov tohto letného pokrmu. To sa koná každú stredu a sobotu (od 1.7. do 30.8.2017) v priestoroch hotelovej terasy. Navyše sa v stredu môžete tešiť aj na akustický zážitok v podobe živej hudby, ktorý vám sprostredkuje gitara či klasické piano. Doprajte si oddych, ktorý si zaslúžite, osviežte sa letnou limonádou či drinkom z širokej ponuky nápojov. Odporúčame nevynechať ani popoludňajšiu polievku v priestoroch lobby baru či chutné raňajky, ktoré vám odštartujú deň. Večere si taktiež spríjemníte nielen chutným jedlom, ale aj prekrásnym výhľadom na Jurkovičovu alej. Načerpať nové sily vám zaručene pomôže aj prechádzka Záhradou 6 zmyslov, meditácia v hudobnom altánku či terapeutická masáž. Nezáleží na tom, či sa rozhodnete stráviť čas relaxovaním na wellness terase alebo aktívnym športom – v podobe petanque a badmintonu v hotelovej záhrade, LuhaParku a jeho minigolfového ihriska, tenisových kurtov alebo zapožičaním horských bicyklov – doprajte si letný oddych presne podľa vašich predstáv.

Facebook Comments

Post a comment