Uvažujete o práci v zahraničí? V súčasnosti si dokážete nájsť stabilné a dobre platené miesto rýchlo a jednoducho. Navyše, ak spolupracujete so skúsenou personálnou agentúrou, môžete získať množstvo benefitov, ktoré vás presvedčia, že za slovenskými hranicami sú pracovné podmienky výrazne lepšie. Momentálne je vysoký dopyt najmä po vodičoch VZV, ktorí si tam dokážu zarobiť pekné sumy peňazí.

Pri výbere zamestnávateľa už dávno nie je smerodajný iba plat. Ľudí zaujímajú aj doplnkové príspevky či atraktívne bonusy, ktoré by ich presvedčili, že sa rozhodli naozaj správne. Dopracovať sa k pozícii, ktorá by v sebe spájala všetky vysnívané požiadavky je náročné, nie však nemožné. Ideálnym riešením je osloviť spoľahlivú agentúru, ktorá vám so všetkým ochotne pomôže. Ak vás zaujíma manuálna práca, odporúčame osloviť Manuviu. Táto agentúra má na konte veľa spokojných klientov, ktorí zarábajú v zahraničí slušné peniaze. Momentálne  hľadajú šikovných ľudí na pracovnú pozíciu vodič VZV, ktorým ponúkajú “all inclusive” balíček zahŕňajúci nulové náklady na ubytovanie či dopravu, zabezpečenie férového finančného ohodnotenia, vhodných pracovných podmienok či rýchle aklimatizovanie v novom prostredí pomocou skúseného koordinátora.

Bezplatná doprava na miesto výkonu práce je dnes veľmi príjemným bonusom. Nemusíte surfovať na internete a hľadať informácie o spojoch a medzinárodných linkách či študovať mapu, aby ste sa dokázali v novom meste zorientovať. Váš nový zamestnávateľ vám zabezpečí komfortný odvoz priamo do mesta, v ktorom budete pracovať, prípadne vám ponúkne benefit vo forme finančného príspevku na cestu. Rozhodnutie je len na vás.

Ak sa obávate, že po príchode na miesto ostanete bez akejkoľvek pomoci, robíte si starosti úplne zbytočne. Agentúra Manuvia vyvinula systém benefitov tak, aby bol váš nástup do zamestnania čo najpríjemnejší a vy ste sa mali v prípade núdze na koho obrátiť. Váš koordinátor vám pomôže rýchlo sa aklimatizovať a vyriešiť všetky prípadné problémy. Ďalším príjemným bonusom je bezplatné a overené ubytovanie, ktorým sa vyhnete ponukám neserióznych prenajímateľov. Agentúrna sa postará o to, aby ste nemuseli odmietnuť perspektívnu prácu iba kvôli vysokým vstupným nákladom a zamestnali sa tam, kde vám to vyhovuje najviac.

Práca v zahraničí sa pomaly stáva oveľa príťažlivejšou ako práca na Slovensku. Dôvodom je predovšetkým stabilita a atraktívne finančné ohodnotenie.  Vedeli ste napríklad, že medzi zamestnanecké benefity patrí aj príspevok na dieťa vo výške 200 €? Vaša rodina sa tak môže tešiť z nemalých  finančných prostriedkov navyše.

Šancu pracovať ako vodič VZV a využívať všetky benefity agentúry má takmer každý. Ak máte platný preukaz VZV a chcete pracovať za lepších finančných podmienok, práca v zahraničí môže byť pre vás to pravé. Viac o ponuke práce na pozícii vodič VZV nájdete na stránke https://manuvia.sk/job-offers/vodic-vysokozdvizneho-vozika/