Tešíte sa aj vy na letné horúce dni, kúpaliská, zmrzlinu a všetko s letom spojené? Pokiaľ si užívate tieto dni naplno, nemali by ste zabúdať na správnu starostlivosť o vaše zdravie. Spolu s letom sú spojené aj úrody zdravého ovocia a zeleniny, ktoré sú viac ako prospešné, ale nie vždy to stačí. Skúste v prospech svojho zdravia urobiť niečo viac s vhodnými doplnkami stravy od spoločnosti NATURVITA.

Na kúpaliská bez zábran

Ak sa radi chodievate kúpať na kúpaliská a rôzne iné verejné vodné plochy, nemali by ste zabúdať na prevenciu. Veľmi jednoducho sa vám môže do tela preniesť infekcia, najčastejším prípadom môže byť zápal močových ciest, kritický najmä pre ženy. Práve brusnice sú považované za najúčinnejšia pomoc na zápal močových ciest. Môžete ich do tela doplniť pitím brusnicového čaju, ale v týchto letných, teplých dňoch môže byť pre vás jednoduchšie vyskúšať brusnice vo forme tabliet. Nájdete ich na eshope greenlike.sk s odporúčanou dávkou dve tablety denne.

Každodenná únava

Trápi vás únava a nepomáha vám káva a energetické nápoje považujete za príliš nezdravé? Dajte šancu výživovému doplnku Kofex vo forme tabliet, ktoré môžete užiť pri dlhej ceste na dovolenku, či vtedy, keď vám už neostáva čas na posedenie pri káve. Denne môžete užiť maximálne päť tabliet a v ponúkanom, výhodnom balení na greenlike.sk ich je osemdesiat.

Hurá do plaviek!

Tešíte sa na vyhriatu vodu a na plavky, v ktorých predvediete svoju vypracovanú postavu? Ak patríte k ľuďom, ktorí z toho majú skôr obavy ako potešenie, neváhajte si v rámci zdravej výživy a správneho cvičenia pomôcť doplnkami stravy. Karnitín + Chróm môžete využiť ako pomôcku pri chudnutí do plaviek. Obsahuje látky, ktoré umožňujú rýchlejšie spaľovanie tukov a vy tak budete o krok bližšie k vytúženej postave.

Využite možnosť zakúpenia doplnkov stravy od spoločnosti NATURVITA na eshope greenlike.sk, kde ponúkajú produkty za výhodné ceny.