Ženy sú stvorenia, ktoré si na to ako vyzerajú potrpia. Niektoré viac, iné zas menej, no to nič nemení na tom, že kozmetický a módny priemysel vďaka nim po celom svete rozkvitá. Špecifickou témou v oblasti krásy sú vlasy, ktoré sú nie vždy od prírody také, ako by žena chcela. Našťastie, v dnešnej dobe existuje veľmi veľa spôsobov, ako sa dá ich výzor zmeniť a to nielen z pohľadu dĺžky alebo farby, ale aj zahustenia.

Práve husté vlasy sú žiadanou formou účesu, pričom by mali byť aj dostatočne dlhé. Vďaka týmto požiadavkám zákazníčok bola vytvorená metóda umelého predlžovania  a zahusťovania, ktorá je známa ako predlžovanie vlasov.  Na to, aby ste túto zmenu dosiahli dokonca nemusíte navštíviť ani kaderníčku, ale pokojne to zvládnete aj sami.

Riešením sú vlasy od oxyextensions.sk, ktoré vám dajú možnosť nielen vlasy predĺžiť a prehustiť, ale aj experimentovať s rôznymi farebnými prevedeniami. Vďaka jednoduchej metóde dokážete behom pár minút vykúzliť hustú ofinu, dlhý zapletený vrkoč alebo extravagantný účes zložený z niekoľkých farieb. Clip in vlasy sú obľúbené najmä u európskych zákazníčok, ktoré ich preferujú kvôli 100% Remy kvalite príčeskov. Zaujímavosťou v prípade týchto príčeskov je fakt, že sú jedenkrát ťahané a teda sa medzi nimi môžu objaviť aj kratšie vlasy, než je zvolená dĺžka. To však nie je problém ale skôr výhodou, pretože vlasy sa pri konci zužujú a vyzerajú omnoho prirodzenejšie. Je preto normálne, že predlžovanie vlasov clip in si nevšimnú ani vaši najbližší a vy sa tak nebudete cítiť ako umelá bábika. Clip in vlasy sú dostupné v 10 farbách a 3 dĺžkach, z ktorých si určite vyberie každá aj tá náročná záujemkyňa.

Ako si clip in vlasy pripnúť?

Pripínanie tohto typu vlasom nie je ničím zložitým a preto to pokojne zvládnete aj bez pomoci kaderníčky. Stačí, aby ste si prichystali príčesky, ostrý hrebeň a gumičku. Začať treba tak, že si vrchné pramene vlasov zopnete sponkou alebo gumičkou aby sa vám neplietli. Následne na to nájdite na hlave ideálne miesto pre pripnutie clip in vlasov a nezabudnite na to, že po rozpustení ostatných musia zostať príčesky skryté. Vďaka hrebeňu vytvorte cestičku, do ktorej budete clip in vlasy pripevňovať. Najprv ich treba zacvaknúť uprostred a potom na stranách. V prípade, že chcete mať viacej poschodí príčeskov, postupujte vždy zo spodnej strany k temenu hlavy. Ak máte veľmi riedke vlasy, ani viacero príčeskov vám nemusí postačovať. K dispozícii sú však aj extra husté príčesky, vďaka ktorým vás nespoznajú ani najbližší. Metóda predlžovania vlasov je nielen známa, ale aj veľmi obľúbená. Za pár minút dokážete zmeniť svoj výzor presne tak, ako ste si vždy želali. Vyskúšajte preto príčesky clip in, s ktorými dosiahnete želaný efekt.