Vedeli ste o tom, že fitness náramok môže byť v podstate váš osobný „tréner“, digitálny „priateľ“ alebo inými slovami, nadčasové digitálne zariadenie, ktoré vás môže motivovať v ceste za svojim zdravším „ja“?  Ak aj vy uvažujete o kúpe tohto novodobého výdobytku, nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi riadkami a uľahčite si rozhodnutie aj vy.

Aký druh aktivity je pre vás najviac prínosný?

Prehľad vášho pokroku môže byť oveľa jednoduchší ak vidíte, aký druh aktivity je pre váš organizmus najefektívnejší. Je to beh, rýchla chôdza či bicyklovanie? Pri ktorej z týchto aktivít spálite najviac kalórií a vôbec, ktorú z nich vykonávate najčastejšie? Výhodou je, že fitness náramky sú natoľko prepracované a inteligentné, že máte prehľad o počte krokov, vzdialenosti či poschodiach, ktoré ste za daný deň prešli. Monitoring spánku, tepu, kontrola dýchania či osobné odporúčania sú ďalšie funkcie, vďaka ktorým môžete zistiť bližšie informácie o tom, čo vaše telo dokáže.

Náhrada osobného trénera?

Väčšina ľudí si veľmi dobre uvedomuje fakt, že mať osobného trénera, ktorý sa vám bude venovať každý deň, je jednoducho luxus. Šport tester  je určený nielen pre profesionálnych, ale aj začínajúcich športovcov či bežných ľudí, ktorí chcú dokonalý prehľad o fyzických parametroch, tréningoch či celodennej aktivite. Dokonca, môžete si stanoviť cieľ a šikovná aplikácia následne vyhodnotí to, či ste ho skutočne naplnili, resp., čo musíte spraviť pre to, aby ste ho dosiahli. A aké ďalšie prednosti poskytujú inteligentné hodinky či fitness náramky?

  • Monitoring spánku i tepovej frekvencie,
  • Meranie spálených kalórií,
  • Možnosť výberu z tréningových profilov,
  • Meranie vzdialenosti, prevýšenia i dráhy,
  • Zaznamenávanie trasy pomocou GPS,
  • Sledovanie rýchlosti,
  • Určenie aktuálnej výšky, stúpania i klesania.

inSPORTline je najväčším slovenským výrobcom a predajcom fitness, a to vrátane kvalitných a zákazníkmi overených fitness náramkov a športtesterov za prijateľné ceny, ktoré presvedčia aj vás!