Túžíte po domácích kúpeľoch? Zriaďte si vlastnú vírivku a spoznajte, čo je to skutočná relaxácia. Trendom súčasnej doby je zriadiť si vlastné domáce wellness centrum. Prečo? Predovšetkým preto, že je to pohodlné. Už nemusíte nikam jazdiť. Hydromasáž si môžete dopriať kedykoľvek behom dňa či noci a vo vírivke sa vyriadiť dospelí, deti aj seniori.

Majte vysoké nároky

Výber vírivky je velmi dôležitý. Vyhnite sa příliš lacným modelom, ktoré môžu mať zníženú životnosť. Dôležité sú kvalitné izolačné materiály, ktoré spoľahlivo zabránia úniku tepla a voda sa preto nemusí neustále prihrievať. Keď už sa teda rozhodnete pre kúpu vírivej vane, tak musíte počítať s investíciou niekoľko desiatok tisíc. Omnoho drahšie sú samozrejme pevné vírivky, ktoré trvalo umiestnite doma v kúpeľni alebo vonku na terase. Tieto vírivky však budete mať na niekoľko rokov. Obľúbené sú aj tie nafukovacie, majú však zníženú životnosť a obmedzený výber designu.

V precízne spracovanej vírivej vani si doprajete masáž celého tela. Máte možnosť voľby medzi niekoľkými pohodlnými polohami a zvoliť môžete aj sekvenčnú terapiu, napríklad v podobe masáže chrbáta či chodidiel. Hydromasážne trysky majú niekoľko funkcií, ktoré uľavia vášmu pohybovému aparátu. Dôležitá je i priestrannosť alebo dobré podmienky pre deti. Samozrejmosťou tiež býva jednoduchý ovládací displej, kde si všetko prakticky navolíte.

Výber vírivky v predajni Hanscraft

Pevné i nafukovacie vírivé vane v prvotriednej kvalite si môžete popozerať online na stránkach shopmarket.sk. Pri výbere vírivej vane zákazníci uprednostňujú osobnú konzultáciu so špecialistami, preto môžete navštíviť novootvorený showroom v Bratislave, kde si všetko môžete poprezerať a vyskúšať.

Vyškolení odborníci vám venujú toľko času, koľko len budete potrebovať, všetko vám vysvetlia a predvedú.