Vadia vám slnečné lúče, ktoré neustále prenikajú do vášho obydlia? Chcete ich efektívne zastaviť, ale neviete ako? Vonkajšie žalúzie, prípadne vonkajšie rolety sú skvelým riešením.

Slnečné lúče majú dve tváre – príjemnú a nepríjemnú. Na jednej strane sa na ne tešíme – keď nám je zima, jediná vec po ktorej túžime, sú teplé slnečné lúče, hrejivo pôsobiace na našu pokožku. Aké by to bolo leto bez slnečných lúčov, ktoré nás vysušia keď vyjdeme z bazéna, bez lúčov, ktoré zabezpečia bronzovú farbu pokožky, po ktorej všetci tak veľmi túžime. Potom však prídu dni, kedy si chceme ráno pozrieť televízor a jediné čo vidíme, sú slnečné lúče, ktoré cez okno prenikli do obývačky a spoľahlivo zaliali celý displej. Alebo keď si ráno chcete poležať dlhšie v posteli, ale musíte sa skrývať pod perinu, lebo prenikajúce slnečné lúče vám doslova vypaľujú oči. S takýmito problémami sa stretávame prakticky všetci a je len na nás, ako si s takýmto nepríjemným problémom poradíme. Riešením môžu byť vonkajšie rolety, alebo vonkajšie žalúzie, ktoré vás potešia nielen z praktického, ale aj estetického hľadiska.

Nielen proti slnku

Vonkajšie rolety, alebo žalúzie, rozhodne nie sú ničím novým, alebo nevídaným, ale prinášajú mnoho výhod, ktoré potešia každého. Vyberte si napríklad z ponuky spoločnosti CLIMAX. Pri vonkajších roletách si môžete vybrať z viacerých typov, líšiacich sa boxom. Vonkajšie rolety poskytujú výborné zatemnenie interiéru, účinnú ochranu pred slnečným žiarením, zvukovú a tepelnú izoláciu a v neposlednom rade predlžujú životnosť okna. O váš komfort sa postarajú rôzne typy ovládania, od obyčajného manuálneho ovládania, až po moderné a štýlové ovládanie mobilným zariadením. A na výber máte mnoho farebných odtieňov, preto sa nemusíte obávať, že svoje vonkajšie rolety nezladíte s farbou domu. Vonkajšie žalúzie potešia viacerými systémami uchytenia, kvalitou zaručenou nemeckou licenciou a dlhou životnosťou aj v extrémnych podmienkach. Mnoho farebných odtieňov na výber zabezpečí, že žalúzie nebudú len funkčnou pomôckou, ale aj spôsobom, ako oživiť exteriér vášho domu. Vyberte si najvhodnejšie riešenie pre vás a užívajte si výhody tmavých rán!

Facebook Comments

Post a comment