Kalendár s prispôsobeným dizajnom môže byť zaujímavou interiérovou dekoráciou, či sa ho už rozhodnete využívať na osobné, alebo firemné účely. Je to aj veľmi užitočný darček nenáročný na výrobu, ktorým urobíte na rodinu, priateľov alebo obľúbených klientov výborný dojem.

Klasické tlačené kalendáre sa tešia obľube aj v dobe smartfónov, preto sa oplatí využiť ich potenciál vo svoj prospech.

Osobný kalendár je funkčným dizajnovým prvkom

Pri vytváraní personalizovaného kalendára máte prakticky neobmedzené možnosti. V kalendáriu môžete vyznačiť dôležité rodinné udalosti, doplniť ho fotografiami, obľúbenými obrázkami či motivačnými citátmi, nápadmi, projektmi… Všetko záleží od vášho vkusu a preferencií.

Navrhnite si kalendár presne podľa vašich predstáv a počas celého roka máte výborného asistenta nápomocného pri dosahovaní naplánovaných cieľov, alebo len spríjemňujúceho každodenné povinnosti.

Reklamné benefity firemných kalendárov

Propagačné kalendáre sú skvelými pomocníkmi pri budovaní značky. Vaši klienti a zákazníci ich majú denne na očiach a využívajú ich počas celého roka. Jednoduchým a zároveň praktickým spôsobom sa nevtieravo pripomínate.

Marketing vášho podnikania pomocou kalendára môže byť prospešný pre vás aj zákazníkov. Nezabudnite na každú stránku vložiť logo svojej spoločnosti. Uistite sa, že aj ďalšie kontaktné údaje: telefónne číslo, adresa a webová stránka sú ľahko dostupné.

Ak navyše do vášho firemného kalendára zakomponujete užitočné prvky naviac, môžete si byť istí, že nezapadne prachom nevyužitý.

Výroba kalendárov krok za krokom

Rozhodli ste sa investovať do vlastného nástenného kalendára so špirálou? Keď si premyslíte dizajn a vyberiete doňho želané prvky, výroba kalendárov už nie je nič zložité.

Prvým krokom je výber parametrov ako formát, druh papiera vnútorných listov a obálky, zvolíte si farbu špirály a prívesku, jednostrannú či obojstrannú potlač, a aj to, či si prajete obálku zušľachtiť matnou alebo lesklou fóliou, prípadne UV lakom.

Druhým krokom je zvolenie nákladu a spôsobu realizácie – štandardná, ekonomická a expresná. Justprint.sk vám vyrobí personalizované kalendáre už od nákladu 10 kusov.

Na záver už len skontrolujete objednávku, uvidíte, kedy budú hotové kalendáre k dispozícii a takisto sumu na úhradu. Zostáva vám už len čakať na dodanie a vybrať vhodné miesto doma či v kancelárii, kde kalendár zavesíte.

Vytvoriť si vlastný kalendár je zábavné

Popustite uzdu svojej fantázii a pripravte ho tak, aby ste sa na otočenie každej stránky tešili. Ak si nie ste istí, ako správne spracovať súbory do tlače, na stránke nájdete prehľadný návod so šablónami na stiahnutie, alebo máte možnosť obrátiť sa na zákaznícky servis. Aby ste sa nemuseli trápiť s vytváraním kalendária na nasledujúci rok, aj ten je na stránke k dispozícii na stiahnutie pre vreckové, stolové, nástenné kalendáre a písacie podložky.

Už vám teda nič nebráni v tom navrhnúť a vytlačiť si praktické a efektívne kalendáre na mieru!