Nepriaznivé počasie vodičov automobilov na milosť neberie. Poškodeniu auta následkom krupobitia, stretu s výtlkom alebo zrážky so zverou sa nemusí vyhnúť ani skúsený a zodpovedný vodič. Takéto nepríjemné situácie majú väčšinou dohru aj vo vašej peňaženke. Opravy, ktorých výška sa môže vyšplhať od stoviek až do tisícok eur, však nemusíte hradiť z vlastného. Zaplatiť ich môže vaša poisťovňa.

Zabezpečte svoje auto a ušetrite!

Okrem povinného zmluvného poistenia, ktorým si vodič plní svoju zákonnú povinnosť a zabezpečí sa pre prípad spôsobenia škody inému motoristovi, si môže zvoliť aj havarijné poistenie. Zaistí si tak ochranu svojho vozidla v prípade škody. Častokrát totiž dochádza k poškodeniu vozidla takými faktormi, ktoré vodič ovplyvniť nemôže. Ak mu auto poškodí prírodný živel, stret s divou zverou alebo prejazd po výtlku, vzniknutú škodu mu na základe havarijného poistenia môže preplatiť práve jeho poisťovňa. Výhody tohto typu poistenia sú nesporné. Problém však môže nastať práve pri výbere najvýhodnejšej poistky. Na slovenskom trhu ponúka havarijné poistenie až 11 poisťovní a každá ponúka svojim klientom iné výhody a rozsah poistného krytia.  Vzhľadom na to, že každý klient je iný, zorientovať sa v tom, ktorá ponuka je pre vás najvýhodnejšia, môže byť náročné. Krokom na istotu je preto online porovnanie cien havarijného poistenia. Za pár minút tak získate rýchly prehľad všetkých aktuálnych ponúk pre vaše vozidlo. Potom vám ostáva už len zhodnotiť, ktorá z ponúk je pre vás najvhodnejšia a najvýhodnejšia. A môžete uzatvoriť poistenie.

Online poistenie je rýchly a pohodlný spôsob, ako jednoducho, ale zároveň kvalitne, zabezpečiť svoje auto. Celý postup, ako uzatvoriť havarijné poistenie, od vytvorenia objednávky až po zaplatenie objednávky, je veľmi jednoduchý a ušetrí vám veľa času. Vďaka online porovnaniu cien poistenia tak môžete vždy nájsť tú najideálnejšiu ponuku presne pre vás a ušetriť nielen desiatky eur, ale aj váš čas. Ak sa vám stane nehoda alebo iné nešťastie na cestách, budete mať istotu, že prípadné opravy na vašom aute za vás zaplatí vaša poisťovňa.

Zdroj obrázka: Pexels.com