Riadenie logistických a skladových procesov je čoraz zložitejšie. Jedným z najdôležitejších prvkov tejto zmeny je neustále rastúci trh e-commerce. Zákazníci sú pri nákupoch v obchodoch čoraz viac závislí od času dodania a spoločnosť, ktorá sa môže pochváliť najrýchlejším časom dodania, má výhodu oproti svojim konkurentom. Uvedomujeme si, že rastúce požiadavky zákazníkov očakávajú nové možnosti rozvoja a zlepšovania logistických procesov s cieľom zrýchliť rýchlosť plnenia a splniť očakávania zákazníkov.

Automatizované skladové systémy

V dôsledku týchto faktorov sa zvyšuje hodnota automatizovaných skladových systémov. Takéto skladové boxy vedú k efektívnejším procesom bez potreby zvyšovania počtu zamestnancov alebo skladových priestorov. Skladové boxy sú nevyhnutnou súčasťou každého automatizovaného skladu. Veľké centrá a expedičné sklady mnohých maloobchodných reťazcov musia fungovať efektívne. Skladové centrá, ktoré majú objemné výrobky, sú nahradené prepravnými paletovými boxmi, zvyčajne vyrobenými z plastu.

Skladovacie boxy sa dodávajú obojsmerne pomocou regálových zariadení a automatických prepravných systémov. Vhodne prispôsobené prepravné a skladovacie boxy umožňujú plné využitie dostupného priestoru a správne usporiadanie a uskladnenie tovaru. Pevné prepravné boxy od výrobcu https://www.bekuplast.sk/produkty/seria/prepravky-pre-internu-logistiku-contecline/ sú zárukou veľmi vysokej kvality. Spoločnosť Bekuplast ponúka širokú škálu rôznych typov prepravných a skladovacích boxov v rôznych variantoch a veľkostiach, ktoré sú dokonale prispôsobené potrebám našich zákazníkov. To všetko nájdete na webovej stránke bekuplast.sk.

colorful plastic boxes stacked one upon the other on warehouse trolley or platform trolley

Moderné skladovacie riešenia pre optimálne logistické procesy

Nie je možné zaviesť plne optimalizované logistické procesy, ak nemáme k dispozícii prvky zodpovedné za skladovanie samotného sortimentu. Preto hrajú nezastupiteľnú úlohu moderné skladovacie riešenia – napríklad vo forme prepraviek. Ak chcete pre svoj sklad odolné, spoľahlivé a predovšetkým dobre padnúce prvky, určite si pozrite naše konštrukcie Bekuplast.

V tomto článku opisujeme niekoľko možností, ktoré podporia vaše intralogistické procesy. V našom sortimente nájdu zákazníci skladovacie boxy z radu contecline, basicline plus a silverline. Boxy sú vybavené obvodovou uzamykateľnou základňou miniload; vďaka tomu majú nízku vlastnú hmotnosť a vysokú pevnosť. Okrem toho sú prepravné boxy štandardne vybavené integrovaným deliacim systémom, ktorý umožňuje flexibilné rozdelenie vnútorného priestoru boxu na oddelenia s rôznou kapacitou.

Boxy basicline plus spájajú výhody série basicline Euro-Norm s vlastnosťami prepraviek určeného na automatické skladovanie malých dielov. Máme rôzne výšky prepraviek, ktoré vyhovujú potrebám našich zákazníkov. Séria Silverline sú vystužené boxy, ktoré sú ideálne pre moderné distribučné centrá. Sú ideálne na automatické skladovanie drobného tovaru. Spoločnosť Bekuplast ponúka mnoho veľkostí a typov transportných prepraviek.