Zháňate kabelku? Koženú, textilnú, so vzorom či klasickú čiernu? Čo žena, to iný kúsok. Všetky však spája jedno: Nikdy ich nie je dosť, lebo dobrá kabelka sa vždy zíde. Čo však robí dobrú kabelku skutočne dobrou?

LS00238A-BLACK_WHITE_(1)-420x420Predovšetkým kvalita

Za kvalitné dámske kabelky možno označiť kabelky odolné voči zubu času aj dennodennému noseniu. Preto, ak od svojej kabelky požadujete v prvom rade trvácnosť a odolnosť, nekupujte tú najlacnejšiu. Nie je to nič snobské, ak povieme, že práve kožené kabelky sú tie, ktoré čo-to vydržia a mnohé sú doslova nadčasové. K rokmi aj celebritami overeným kúskom rozhodne patria aj nádherné a obľúbené kabelky Michael Kors, ktoré sa radia k vôbec najobľúbenejším značkám súčasnosti. Niet sa čo čudovať, zákazníčky dostanú atraktívny dizajn a zároveň poctivé vyhotovenie za priaznivé ceny. Preto si aj módne ikony na čele s Gwyneth Paltrow, Heidi Klum či Cameron Diaz obľúbili kabelky tohto amerického návrhára.

Tie najobľúbenejšie

Michael Kors kabelky nájdete v mnohých prevedeniach. Medzi najobľúbenejšie rady patria tieto:

Obľúbený je rad kabeliek Michael Kors zvaný Ashbury. Dané kabelky sa vyznačujú voľným strihom, ktorý je však veľmi variabilný, takže keď roztiahnete rohy kabelky, razom máte kabelku ostrejších tvarov so strapcami po obidvoch stranách. Je vyrobená z full grain hovädzej kože, ale existuje aj jej semišová verzia. Pokiaľ ide o farebné prevedenie, nájdete ju v niekoľkých farebných variantoch. Čo sa veľkosti týka, na výber sú veľká a extra-veľká, ktorá je skutočne veľmi priestranná a pokojne vám nahradí aj štandardné cestovné tašky.

Ďalšími veľmi vyhľadávanými sú kabelky Aubrey. Ide o kabelky kufríkového typu, ktoré majú krátke ucho a popruh. Dominantným materiálom je tu PVC s logo vzorom v dvoch farebných prevedeniach Vanilla/Luggage a Brown/Luggage. Kabelky nájdete vo veľkostiach small a large, pričom veľkosť small je naozaj malá, zatiaľ čo do veľkosti large sa vám pohodlne zmestia aj formáty A4.

LS00127-PINK-(1)new-700x700Posledným radom kabeliek Michael Kors, ktorý chceme spomenúť, je rad Bedford. Ide o jeden z najrozsiahlejších radov a okrem množstva iných kabeliek obsahuje aj momentálne najobľúbenejšie modely – priestrannú kabelku Leather Bedford Hobo a štýlovú crossbody Leather medium shoulder bag.

Značka Michael Kors má samozrejme omnoho viac modelových radov, takže je len na vás, ktorú si vyberiete. Keďže výber je veľmi široký a kabelky sú jedna krajšia ako druhá, zrejme neostanete len pri jednej. Ale tak to už s kabelkami býva…

 

 

Facebook Comments

Post a comment