Hľadali ste letecké spoločnosti, kde by ste kúpili letenky za nízku cenu? Môžete si to rovno namieriť na stránku letenky.sk. Ktorá letecká spoločnosť vás ale bude schopná dopraviť na miesto? Predstavíme si dve šikovné spoločnosti, ktoré ponúkajú nadštandardné služby, ktoré si vychvaľujú mnohí spokojní klienti.

 

Výhodné letenky s Icelandair

Skúste sa pokúsiť získať letenky u Icelandair za najnižšiu cenu. Nebudete musieť behať a zháňať lacné letenky. Šikovný portál letenky.sk ponúka momentálne najlákavejšie ceny leteniek leteckej spoločnosti Icelandair. Táto vynikajúca letecká spoločnosť s vami zaletí do 29 európskych destinácii a do 13 destinácii v Amerike. Domovom tejto leteckej spoločnosti je Island.

Využite lety práve s touto leteckou spoločnosťou. Cez leto majú pre vás pripravené lety o akých sa vám ani nesnívalo. Ste na to zvedaví? Nakuknite na stránku letenky.sk a nájdite si informácie o tejto leteckej spoločnosti. Ostanete ohromení!

 

Spoločnosť, ktorá ponúka lacné letenky aj do Afriky 

Chceli by ste letieť aj do Afriky, lenže nepoznáte leteckú spoločnosť, ktorá by vás tam dopravila bez toho, aby ste museli na letenky minúť všetky svoje úspory? Spoločnosť, ktorá vás dopraví do Afriky, sa volá Air Malta. Jej pomerne nízke ceny lákajú väčšinu Slovákov. Chcete si aj vy zajednať letenku na lietadlá Air Malta? Môžete na stránke letenky.sk. Aj o polnoci si môžete zajednať let s leteckou spoločnosťou Air Malta. Spoľahnite sa na dlhoročnú tradíciu tejto leteckej spoločnosti a dopravte sa bezpečne na miesto.

 

FOTO: © anyaberkut / Dollar Photo Club

Facebook Comments

Post a comment