Orientovať sa v súčasnosti v širokej spleti výrobkov pre pleť nie je práve najjednoduchšie a preto je najvhodnejšie spoľahnúť sa na kvalitné prírodné produkty. Poradíme vám, kde nájdete cenovo výhodnú prírodnú kozmetiku aj profesionálny zákaznícky servis.

Vyskúšajte prírodnú kozmetiku od popredných výrobcov

Pre zachovanie krásnej a zdravej pleti je nevyhnutné venovať jej primeranú pozornosť a starať sa o ňu s pomocou vhodnou zvolených produktov. Tie zahŕňa pleťová kozmetika Nobilis Tilia, pod ktorú spadajú pleťové krémy, oleje a vody, detoxikačné masky, tinktúry či pleťové odličovacie mlieka. Prostredníctvom prírodných zložiek, akými sú nechtík, levanduľa, materina dúška alebo klinček sa do pokožky dostávajú výživné látky, ktoré majú prevažne regeneračný a ochranný efekt prípadne pleť hydratujú, čistia alebo napomáhajú pri jej odličovaní. Nájdete tiež produkty špeciálne určené proti akné, na detoxikáciu, ekzémy, pre úľavu od alergických reakcií či podráždenú pleť.

Riadiť sa pri vašej voľbe môžete aj typom pleti, či už vaša pokožka spadá do kategórie podráždenej, suchej, dehydratovanej, citlivej, mastnej, problematickej alebo unavenej pleti. Nielen tento sortiment nájdete v ponuke obchodu Naureus, ktorý pôsobí na našom trhu už vyše piatich rokov a väčšina ponúkaného tovaru disponuje certifikátom zaručujúcim jeho prírodné zloženie. Na výber máte viaceré možnosti platby aj rôzne spôsoby dopravy a zákazníci oceňujú tiež výhody spojené s členstvom vo VIP Naureus Clube, predĺženú garanciu vrátenia tovaru po dobu 60 dní, ako aj bezproblémovú reklamáciu, zákaznícku poradňu, možnosť diskusie s ostatnými zákazníkmi a pravidelné akcie.

Nezabúda sa ani na pánov

Nielen pre dámy je starostlivosť o pleť dôležitá, čo dokazuje čoraz väčšia obľuba sortimentu zo sekcie pánska prírodná kozmetika. Nájdete tu naozaj všetko od prípravkov na holenie a vody po holení cez gély na vlasy až po šampóny, deodoranty, sprchové gély, telové mlieka aj rozličné krémy a parfémy. Jednotlivé produkty vyrábajú uznávané značky, ako napríklad Sante, Logona, Weleda, Annemarie Borlind alebo Purity vision. Obľube sa tešia predovšetkým osviežujúce sprchové gély, energizujúce šampóny pre telo aj vlasy, organické krémové deodoranty či rastlinné farby na vlasy.