Okná s drevenými rámami sú ekologicky najpriaznivejšie rámy okien, ktoré sú finančne dostupné. Drevo využíva pri spracovaní, výrobe a preprave najnižšie množstvo energie ako akýkoľvek iný stavebný materiál. Má tiež extrémne dlhú životnosť, nadčasový dizajn i vysokú odolnosť voči vplyvom vonkajšieho okolia.

Tretia generácia v rodine, ktorá sa od roku 2002 zaoberá výrobou a montážou eurookien a dverí

Kunaj.sk je tretia generácia stolárov v rodine, ktorá sa už od roku 2002 zaoberá predovšetkým výrobou a montážou eurookien a dverí, pričom vysoký dôraz kladie na kvalitu a spokojnosť zákazníkov. Drevo je účinný prírodný izolátor, ktorý udržuje teplotu vášho domu tým, že pomáha udržiavať teplo v interiéri počas celého dňa. Tento efekt je obzvlášť vítaný v dlhých mrazivých zimách, pričom náklady za energie sú viac než priaznivé. Výroba eurookien je vykonáva s ohľadom na preferencie zákazníkov, a to pod drobnohľadom profesionálov.

Vyberte si z ponuky bezpečnostných dverí na eurookna-kunaj.sk, ktoré spoľahlivo ochránia váš majetok

Bezpečnostné dvere majú veľkú štrukturálnu integritu. Prírodná celulóza a silné vlákna v dreve vydržia desiatky rokov, čiže životnosť je skutočne bezkonkurenčná. Drevené rámy, ak sú správne skonštruované, vydržia rovnako dlho ako akýkoľvek iný materiál, ktorý sa dnes používa v oblasti stavebníctva.

Cenovo výhodné eurookná Kunaj, ktoré sa vyznačujú dlhoročnou kvalitou

Drevené okenné rámy sú mimoriadne univerzálne. Môžu byť maľované, farbené alebo vyrezávané, a teda môžu byt vyhotovené podľa vášho želania. Pravidelné natieranie drevených okenných rámov pomáha predlžovať životnosť rámov a udržuje drevo vyživované a chránené aj počas nasledujúcich rokov. Tak čo poviete, budú cenovo výhodné eurookná a bezpečnostné dvere súčasťou aj vašej domácnosti?