Výber vhodných podláh do interiéru či exteriéru je rovnako dôležitý ako si vybrať svoje vlastné bývanie. Už samotný proces naznačuje to, aký životný štýl či potreby uznávate. Toto isté platí aj v prípade, že si zariaďujete svoju firmu alebo kanceláriu.

Pokiaľ pracujete v priemyselnom prostredí

No akú podlahu si vybrať, ak pracujete v priemyselnom prostredí, kde neustále dochádza k premiestňovaniu ťažkých materiálov či kovov? Dnes už máme našťastie na trhu široký výber tých najrôznejších druhov podláh a existujú aj také, ktoré sú vyvinuté práve do takéhoto prostredia. Liate podlahy sú odolné voči mechanickému poškodeniu a sú určené do priestorov, kde sa neustále pracuje a dochádza k riziku vzniku prasklín. Pokojne však môžete tento typ podlahy využiť i do kúpeľne, keďže veľmi dobre znáša teplo a pri styku s horúcou vodou nedochádza k jej poškodeniu. Je teda veľmi odolná, ľahko sa udržiava a jej výhodou je i jednoduchá aplikácia. Povrch pred ňou musí byť dokonale vyčistený a najmä hladký. Tou najväčšou prednosťou je asi to, že dokáže vytvoriť takmer dokonale hladkú rovnú plochu. Moderné epoxidové liate podlahy si môžete vybrať zo širokej ponuky farieb, takže si ich môžete zvoliť aj na základe vašich preferencií.

Epoxidové podlahy sú ľahko udržiavateľné a ich výhodou je i to, že vyzerajú veľmi pekne a štýlovo, takže sa pokojne hodia i do vašej domácnosti. Sú charakteristické svojou lesklosťou, ktorá sa vytvára špeciálnym náterom, čo okrem iného pomáha udržiavať podlahu bez škrabancov či nepekných šmuhou. Výhodná ponuka epoxidových podláh je na stránke eshopu – www.isomat.sk, kde si môžete vybrať z viacerých štýlov, prevedení či farebných možností, takže výber je len a len vás. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

 

victor zastol’skiy / Dollar Photo Club 

Facebook Comments

Post a comment