Veľa výrobných spoločností sa po dlhotrvajúcej ekonomickej kríze spamätáva, čo sa prejavuje aj na zvýšenom záujme o oceľové haly. Prostredníctvom montovaných hál bez problémov rozšírite existujúci podnikateľský priestor, napríklad o dielňu a sklad. Tento objekt sa skladá z kvalitnej oceľovej konštrukcie, ktorá je opláštená sendvičovými panelmi s dobrými tepelnoizolačnými vlastnosťami.

Výrobou, dodávkou a montážou montovaných hál sa zaoberá spoločnosť Frisomat, ktorá sa snaží svojim zákazníkom maximálne vyhovieť. Pristupuje ku svojim klientom individuálne, a tak im ponúka vždy optimálne riešenie.

Oceľová konštrukcia poskytne prístrešie celej firme

Veľkou výhodou je, že oceľová konštrukcia sa dá prispôsobiť tak, aby vyhovovala ako výrobnému segmentu, tak aj administratívnej časti. Práve v administratívnej sekcii sa môže jednať o dvojposchodový variant.

Zovňajšok oceľové haly môžete zvoliť podľa vlastného uváženia. Ak si myslíte, že dizajn je neatraktívny, potom ste na omyle. Výrobca si na estetickej stránke dal záležať. Vybrať si môžete z pestrej škály farieb, teda zvoliť farby korešpondujúce s vašou firemnou identitou. Dokonca sa na vstupnej strane bude vynímať logo vašej spoločnosti.

Montované haly šetria čas aj peniaze

Či už potrebujete otvoriť nové dielne, prístrešie pre poľnohospodárske stroje, alebo sklad pre výrobný materiál, potom vás montované haly uspokoja svojou rýchlou a lacnou realizáciou. V porovnaní s murovanou budovou je montáž také haly lacnejšia až o 60 %, čo je pre investorov pozitívnou správou. A navyše taká hala môže stať už v priebehu niekoľkých týždňov, zatiaľ čo stavba klasické nehnuteľnosti by trvala dlhé mesiace.

O celkový projekt, teda od vývoja a výroby až po montáž, sa postará spoločnosť Frisomat. Oceľové haly sú postavené zo za studena valcované ocele, ktorá má dlhú životnosť a nie je náročná na údržbu.

Facebook Comments

Post a comment